Photo

Vlastimil Dvořák Tvorba webu ve Wordpress, Woocommerce a grafické práce

Celá ČR 500Kč / h www.wks.cz
CSSHTMLJSPHP
Kontakt

Odeslat zprávu

To contact this candidate email info@wks.cz

Nebo použijte webmailové služby: Gmail /AOL /Yahoo /Outlook

Netvrdíme že jsme nejlevnější, nejslavnější a nejlepší jako ostatní. Rozhodně ale od práce v pulce neutečeme a co slíbíme to splníme za předem sjednaných podmínek. Naše práce nás totiž baví a živí nás.

Čím dál častěji se potýkáme s tím, že „programátor“ vezme zakázku na kterou nemá buď čas, ve většině případů to jsou spíše zkušenosti (zkrátka to neumí). Následně se obrátí na nás, my práci v tichosti dokončíme za něj a on se pod to hrdě podepíše. Klient pak zbytečně platí i prostředníkovi, který jen projekt předá někomu jinému. Proč tedy nejít rovnou za námi a ušetřit nějaký ten peníz, čas a nervy?

Pokud sháníte dobré a spolehlivé programátory pro WordPress jste na správném místě. Stačí nás kontaktovat, rádi s vámi proberem váš projekt, poradíme a domluvíme se na případné spolupráci. Pokud chcete web za pár kaček nebo nejlépe zdarma, klikněte vpravo nahoře na ten křížek.

Pamatujte, vaše aktivní spolupráce na projektu a otevřenost šetří čas 🙂

O nás
Jsme tři nájemný programátoři a grafici s 6ti letou praxí. Máme zasebou desítky úpěšných projektů. Těžce makáme pro malé i velké firmy, živnostníky a instituce. Jsme skromný ale hrozně dobrý.

Tak co, plácneme si? 

S pozdravem a hlubokou úctou
WKS